Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Verde |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip de montare | Standard |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 17.5 cm |
| Lungime | 18.5 cm |