- -17,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Конвекция |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 5 l |
| Капацитет храна | 3.000 Kg |
| Ширина | 33.5 cm |
| Дължина | 35.5 cm |
| Гаранция | 36 месеца |