- -17,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Convecție |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 5 l |
| Capacitatea alimentara | 3.000 Kg |
| Latime | 33.5 cm |
| Lungime | 35.5 cm |
| Garantie | 36 luni |