- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 211 kWh |
| Автономия без ток | 13 h |
| Нетен обем на фризера | 98 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 6 Kg |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 54.5 cm |
| Дълбочина | 54.5 cm |
| Тегло | 22.66 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 24 месеца |