- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 211 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 13 h |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 98 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 6 Kg |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Βάθος | 54.5 cm |
| Βάρος | 22.66 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 μήνες |