- -20,96 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Този хладилен агент поглъща топлината по-бързо в сравнение с други газове, като дава възможност за по-енергийно ефективно охлаждане. Изберете ниско въздействие върху глобалното затопляне и пестете пари в дългосрочен план!
Според новата енергийна класификация, този хладилник принадлежи на клас F . В сравнение с други уреди, това хладилник консумира помалко електричество, като така опазва околната среда и пести пари чрез ниски разходи за ток. Нашите уреди са оборудвани с отлична топлоизолация, подобрена защита на вратата, първокласни компоненти на охладителната система и електрически контроли, които намаляват потреблението на енергия до минимум.
Знаехте ли, че Вашият фризер може да се отваря наляво или надясно, в зависимост от Вашите навици и потребности в кухнята? Просто инсталирайте магнитна врата с гумено уплътнение по начина, по който желаете.
Тихи компресори и поглъщащи звука медни тръби позволяват на фризера да работи почти тихо. Наслаждавайте се на момента на релаксация без устройството постоянно и шумно да Ви напомня, че е включено.
Купили сте голямо парче месо или огромна кутия сладолед? Не е проблем - макси кутията във Вашия фризер ще съхрани дори и най- големите покупки.
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R 600a, R 134a |
| Мощност | 100 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 238 kWh |
| Автономия без ток | 16.5 h |
| Дневен разход на енергия | 0.587 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 168 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 7.8 Kg |
| Височина | 142.6 cm |
| Ширина | 54.4 cm |
| Дълбочина | 57.1 cm |
| Тегло | 43 Kg |
| Функции | Осветление |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |