- -20,96 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Κλιματική τάξη | N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a, R 134a |
| Εξουσία | 100 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 238 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 16.5 h |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.587 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 168 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 7.8 Kg |
| Υψος | 142.6 cm |
| Πλάτος | 54.4 cm |
| Βάθος | 57.1 cm |
| Βάρος | 43 Kg |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |