- -23,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Климатичен клас | ST/N |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 183 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Автономия без ток | 8 h |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Брой отделения | 5 |
| Нетен обем на фризера | 160 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 7.2 Kg |
| Височина | 142 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 54.7 cm |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Тегло | 38.5 Kg |
| Функции | SuperFrost |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |