- -23,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 42 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | ST/N |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 183 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 8 h |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 5 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 160 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 7.2 Kg |
| Υψος | 142 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 54.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Βάρος | 38.5 Kg |
| Λειτουργίες | SuperFrost |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |