- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 298 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Нетен обем на фризера | 508 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 23 Kg |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 111.5 cm |
| Дълбочина | 70 cm |
| Гаранция | 60 месеца |