- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 298 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 508 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 23 Kg |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 111.5 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |