- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Климатичен клас | SN/N/ST/T |
| Охладителен агент | R600a, R134a |
| Система за охлаждане | Total No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 245 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Нетен обем на фризера | 273 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 12.4 Kg |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 68.5 cm |
| Функции | Аларма за отворена врата, Функция супер замразяване/охлаждане, Филтриране на миризми |
| Аудио сигнал | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |