- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | SN/N/ST/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a, R134a |
| Σύστημα ψύξης | Total No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 245 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 273 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 12.4 Kg |
| Υψος | 185 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 68.5 cm |
| Λειτουργίες | Аларма за отворена врата, Функция супер замразяване/охлаждане, Φιλτράρισμα οσμών |
| Ηχητικό σήμα | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |