- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Климатичен клас | ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 191 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 195 l |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 84.5 cm |
| Дълбочина | 56.3 cm |
| Гаранция | 24 месеца |