- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 191 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 195 l |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 84.5 cm |
| Βάθος | 56.3 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |