- -20,45 €
- Изчерпано

Фризерна ракла Crown
- Общ полезен обем: 198 литра
- Kонсумация на електричество(годишна): 250 kWh
- Статична система за охлаждане
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40 dB
- Механично управление
- Време за съхранение без ел.захранване: 75 часа
- Размер (В/Ш/Д): 84.5х 90.5х 54.5 см
- Температурни зони: 1
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 16 кг
- Тегло: 33.19 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Фризерна ракла Crown
- Общ полезен обем: 198 литра
- Kонсумация на електричество(годишна): 250 kWh
- Статична система за охлаждане
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40 dB
- Механично управление
- Време за съхранение без ел.захранване: 75 часа
- Размер (В/Ш/Д): 84.5х 90.5х 54.5 см
- Температурни зони: 1
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 16 кг
- Тегло: 33.19 кг
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | Енергиен клас A+ от гама A+++ до D |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Система за охлаждане | Динамична |
| Мощност | 2130 W |
| Годишна енергийна консумация | 213 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем на фризера | 198 l |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 90 cm |
| Дълбочина | 54.5 cm |
| Функции | Електронен контрол |
| Предназначен за | Търговски |