- -20,45 €
- Stoc epuizat

Фризерна ракла Crown
- Общ полезен обем: 198 литра
- Kонсумация на електричество(годишна): 250 kWh
- Статична система за охлаждане
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40 dB
- Механично управление
- Време за съхранение без ел.захранване: 75 часа
- Размер (В/Ш/Д): 84.5х 90.5х 54.5 см
- Температурни зони: 1
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 16 кг
- Тегло: 33.19 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Фризерна ракла Crown
- Общ полезен обем: 198 литра
- Kонсумация на електричество(годишна): 250 kWh
- Статична система за охлаждане
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40 dB
- Механично управление
- Време за съхранение без ел.захранване: 75 часа
- Размер (В/Ш/Д): 84.5х 90.5х 54.5 см
- Температурни зони: 1
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 16 кг
- Тегло: 33.19 кг
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | Clasa energetica A+ din gama A+++ pana la D |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Sistem de rаcire | Dinamic |
| Putere | 2130 W |
| Consumul anual de energie | 213 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Volumul net al congelatorului | 198 l |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Funcții | Control electronic |
| Destinate pentru | Comercial |