- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Срeбриcт |
| Материал | Инокс, Стъкло |
| Дизайн | Класически |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Тип фурна | Стандартна |
| Тип затваряне на врата | Стандартна |
| Функции | Таймер, Температурен контрол, Прибиращи се бутони |
| Брой програми | 7 |
| Самопочистване | Стандартно |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 30.9 Kg |
| Мощност | 0.5 kW |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 60 l |
| Максимална температура | 240 C |
| Гаранция | 5 години |