- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фурни за вграждане |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Inox, Sticlă |
| Proiecta | Clasic |
| Utilizare | Intern |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Deschizând ușa | Tragere |
| Tip cuptor | Standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Funcții | Temporizator, Controlul temperaturii, Butoane |
| Numărul de programe | 7 |
| Autocurățare | Standard |
| Înălţime | 60 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 30.9 Kg |
| Putere | 0.5 kW |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Capacitate | 60 l |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Garanție | 5 ani |