- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Дизайн | Класически |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Тип фурна | Двойна |
| Функции | Термостат |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 56 l |
| Гаранция | 24 месеца |