- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фурни за вграждане |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Σχέδιο | Κλασικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό πόρτας | Γυαλί |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Τράβηγμα |
| Τύπος φούρνου | Διπλή |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A+++ έως D |
| Χωρητικότητα | 56 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |