- Изчерпано

Обем на фурната: 77л
Брой функции на готвене: 9
- Горен и долен нагревател + вентилатор
- Грил
- Турбо вентилатор + долен нагревател
- Турбо вентилатор
- Долен нагревател
- Бързо загряване
- Горен нагревател
- Горен нагревател + грил + вентилатор
- Горен и долен нагревател
Бутони: Push Pull
Тип на управление: сензор
Плавно затваряне на вратата
Метални водачи
Дълбока тава: 1бр.
Решетка
Размери (В х Ш х Д): 59.5 х 59.5 х 57.5см.
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Обем на фурната: 77л
Брой функции на готвене: 9
- Горен и долен нагревател + вентилатор
- Грил
- Турбо вентилатор + долен нагревател
- Турбо вентилатор
- Долен нагревател
- Бързо загряване
- Горен нагревател
- Горен нагревател + грил + вентилатор
- Горен и долен нагревател
Бутони: Push Pull
Тип на управление: сензор
Плавно затваряне на вратата
Метални водачи
Дълбока тава: 1бр.
Решетка
Размери (В х Ш х Д): 59.5 х 59.5 х 57.5см.
Гаранция: 24 месеца
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло |
| Дизайн | Класически |
| Материал интериор | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Тип фурна | Стандартна |
| Тип затваряне на врата | Стандартна |
| Функции | Бързо загряване |
| Функции на фурната | Грил |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 57.5 cm |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 77 l |