- Stoc epuizat

Обем на фурната: 77л
Брой функции на готвене: 9
- Горен и долен нагревател + вентилатор
- Грил
- Турбо вентилатор + долен нагревател
- Турбо вентилатор
- Долен нагревател
- Бързо загряване
- Горен нагревател
- Горен нагревател + грил + вентилатор
- Горен и долен нагревател
Бутони: Push Pull
Тип на управление: сензор
Плавно затваряне на вратата
Метални водачи
Дълбока тава: 1бр.
Решетка
Размери (В х Ш х Д): 59.5 х 59.5 х 57.5см.
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Обем на фурната: 77л
Брой функции на готвене: 9
- Горен и долен нагревател + вентилатор
- Грил
- Турбо вентилатор + долен нагревател
- Турбо вентилатор
- Долен нагревател
- Бързо загряване
- Горен нагревател
- Горен нагревател + грил + вентилатор
- Горен и долен нагревател
Бутони: Push Pull
Тип на управление: сензор
Плавно затваряне на вратата
Метални водачи
Дълбока тава: 1бр.
Решетка
Размери (В х Ш х Д): 59.5 х 59.5 х 57.5см.
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Фурни за вграждане |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Proiecta | Clasic |
| Material interior | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Materialul ușii | Sticlă |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Deschizând ușa | Tragere |
| Tip cuptor | Standard |
| Tip inchidere usa | Standard |
| Funcții | Încălzire |
| Functiile cuptorului | grătar |
| Înălţime | 59.5 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 57.5 cm |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A+++ pana la D |
| Capacitate | 77 l |