- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | ABS |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Шоколадов фонтан |
| Функции | Запазване на топлината |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 17.3 cm |
| Дължина | 17.3 cm |