- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | ABS |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Fantana de ciocolata |
| Functii | Conservarea căldurii |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 17.3 cm |
| Lungime | 17.3 cm |