- -7,16 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Черен |
| Материал интериор | Стомана |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ключови характеристики | Студена при допир ръкохватка |
| Височина | 8.5 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Гаранция | 24 месеца |