- -7,16 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, ABS |
| Culoare | Negru |
| Material interior | Oţel |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 1200 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Caracteristici cheie | Rece la manipularea touch |
| Inaltime | 8.5 cm |
| Latime | 19 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Garanție | 24 luni |