- -14,21 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за пуканки |
| Мощност | 1100 W |
| Функции | Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Време за приготвяне | 2 min |
| Височина | 30.5 cm |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Гаранция | 24 месеца |