- -14,21 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1100 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Timp preparare | 2 min |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 18.5 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Garanție | 24 месеца |