
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за ледени коктейли |
| Мощност | 30 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Ключови характеристики | Система за безопасност |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 24.5 cm |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |