
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за ледени коктейли |
| Εξουσία | 30 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύστημα ασφαλείας |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 24.5 cm |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |