- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Жълт |
| Материал интериор | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за кисело мляко |
| Мощност | 20 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Време за приготвяне | 12 h |
| Брой на приготвяните продукти | 7 |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Дължина | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |