- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Culoare | Galben |
| Material interior | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Iaurt |
| Putere | 20 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Timp preparare | 12 h |
| Numar produse preparate | 7 |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm, 19.5 cm |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |