- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за ледени коктейли |
| Мощност | 90 W |
| Функции | Таймер |
| Нива на мощност | 1 |
| Време за приготвяне | 60 min, 45 min |
| Височина | 22.5 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Тегло | 9.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |