- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Cocktail de gheață |
| Putere | 90 W |
| Functii | Temporizator |
| Trepte putere | 1 |
| Timp preparare | 60 min, 45 min |
| Inaltime | 22.5 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |