- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс, Сив |
| Материал интериор | Стомана |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Гофретник |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Настройки за коричката |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Брой програми | 6 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 23.3 cm |
| Дължина | 12.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |