- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox, Gri |
| Material interior | Oţel |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 700 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Setări de crustă |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Numar programe | 6 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Indicatorul luminos |
| Numar produse preparate | 2 |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 23.3 cm |
| Lungime | 12.2 cm |
| Garanție | 24 luni |