- -86,97 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Уред за сладолед |
| Мощност | 800 W |
| Функции | Таймер, Индикаторна светлина |
| Брой програми | 10 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на приготвяне | 0.709 l |
| Време за приготвяне | 2 min |
| Височина | 42.4 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Дължина | 21.4 cm |
| Дължина на кабела | 0.88 m |
| Гаранция | 24 месеца |