- -86,97 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή παγωτού |
| Εξουσία | 800 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα μαγειρέματος | 0.709 l |
| Ωρα προετοιμασίας | 2 min |
| Υψος | 42.4 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Μήκος | 21.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.88 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |