- Нов продукт
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Цвят | Оранжев |
| Тип продукт | Уред за ледени коктейли |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Време за приготвяне | 60 min |
| Височина | 41.4 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Дължина | 16.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |