- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за ледени коктейли |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Ωρα προετοιμασίας | 60 min |
| Υψος | 41.4 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Μήκος | 16.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |