- -102,26 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грамофони |
|
| Изходни конектори | 1 x AUX |
| Функции на рамото | AUTO-STOP |
| Функции | Автоматично спиране, Вграден говорител |
| Свързаност | AUX, RCA |
| Цвят | Дърво |
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 39.5 cm |
| Тегло | 3.25 Kg |