- -102,26 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Грамофони |
|
| Conectori de ieșire | 1 x AUX |
| Funcțiile umărului | AUTO-STOP |
| Funcții | Frânare automată, Вграден говорител |
| Conectivitate | AUX, RCA |
| Culoare | Lemn |
| Înălţime | 12.5 cm |
| Lăţime | 42 cm |
| Lungime | 39.5 cm |
| Greutate | 3.25 Kg |