- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Грил тигани |
|
| Материал дръжка | Меко покритие |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Готвене без мазнина, Подходящ за съдомиялна машина, Лесно почистване, Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий, Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Грил |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дълбочина | 4.5 cm |
| Диаметър | 28 cm |