- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грил тигани |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Μαλακό κάλυμμα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Χωρίς καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Μαγείρεμα χωρίς λιπαρά, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Εύκολος καθαρισμός, Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Αλουμίνιο, Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γκριλ |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάθος | 4.5 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |