
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Функции | Защита против прегряване, Дистанционно управление, Осцилация, Таймер, Овлажняване на въздуха, Защита против преобръщане, Защита от прегряване, Терморегулатор, Лесен за използване, 3D |
| Дължина на кабела | 120 cm |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Степени на мощност | 1500 W |
| Максимална температура | 45 C |
| Максимална мощност | 1500 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |