
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 17.5 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Telecomandă, Oscilaţie, Temporizator, Hidratarea aerului, Protecție anti-rolă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Termoregulator, Ușor de folosit, 3D |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Valori trepte putere | 1500 W |
| Temperatura maxima | 45 C |
| Putere maxima | 1500 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |