- -6,14 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Безопасност и защита от прегряване, Защита от преобръщане, Дръжка за пренасяне |
| Препоръчителна площ на помещение | 12 м² |
| Степени на мощност | 1000 W, 500 W |
| Захранващо напрежение | 240 V, 240 V |
| Максимална мощност | 1000 W, 1000 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |