- -6,14 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία ανατροπής, Λαβή μεταφοράς |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 12 m² |
| Επίπεδα ισχύος | 1000 W, 500 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1000 W, 1000 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 месеца |