Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Халогенни и кварцови печки |
|
| Цвят | Черен/Сив |
| Височина | 180 cm |
| Функции | Регулируем термостат, Бутон за включване / изключване, Инфрачервен, Регулируема стойка, Защита от прегряване |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Защитен клас | IP34 |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |